Asus | SDRW-08D2S-U Lite | Interface USB 2.0 | DVD RW | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Black | Desktop/Notebook
- TootjadAsus
- Mudel: 90-DQ0435-UA221KZ
- Saadavus: 5
-
36€
Asus | SDRW-08D2S-U Lite | Interface USB 2.0 | DVD±RW | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Black | Desktop/Notebook
| All | |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD korduvkirjutamise kiirus | 16 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| CD-R-i kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-ROM draivi keskmine otsepöördusaeg | 140 ms |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-RW kirjutamise kiirus | 16 x |
| CD-RW lugemise kiirus | 24 x |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD+RW kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-draivi keskmine otsepöördusaeg | 160 ms |
| DVD-R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-RAM-i kirjutamise kiirus | 5 x |
| DVD-RAM-i lugemise kiirus | 5 x |
| DVD-ROM-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-RW kirjutamise kiirus | 6 x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 8 x |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross depth master carton | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 C |
| Järjestkirjutamine | Yes |
| Juhuslik kirjutamine | Yes |
| Kaal | 280 g |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kahekihilise DVD+R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| Kahekihilise DVD-R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Kahekordse DVD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 C |
| Ketaste arv | 1 |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Cyberlink Power2Go 7 |
| Kõrgus | 2 cm |
| Laius | 14.2 cm |
| Liides | USB 2.0 |
| Minimaalne kõvakettaruum | 10 GB |
| Minimaalne protsessori kiirus | Intel Pentium 4, 2.0 |
| Minimaalne RAM | 512 MB |
| Mõõdud (l x s x k) | 142 x 142 x 20 mm (LxWxH), 280g mm |
| Muud funktsioonid | Harmony of Technology and AetheticsWindows 8 CompatibleDisc Encryption double security with password-controlled and hidden-file functionalityDrag-and-Burn: friendly interface with only three simple steps to burn a discDiamond-cut design realize aesthetics |
| Net weight | 0.358 kg |
| Net weight master carton | 3.68 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Optilise ketta läbimõõt | 80,120 mm |
| Optilise seadme tüüp | DVD RW |
| Otstarve | Desktop/Notebook |
| Packing quantity | 8.00 pc(s) |
| Paigaldus | Horizontal |
| Pakettkirjutamine | Yes |
| Palette Qty | 584 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | SDRW-08D2S-U Lite |
| Salvestusrežiimid | Read SpeedDVD+R : 8XDVD-R : 8XDVD+RW : 8XDVD-RW : 8XDVD-ROM : 8XDVD+R(DL) : 8XDVD-R(DL) : 8XDVD-ROM(DL) : 8XDVD-RAM : 5XCD-R : 24XCD-RW : 24XCD-ROM : 24XDVD Video Playback : 4XVCD Playback : 10XAudio CD Playback : 10XWrite SpeedDVD+R : 8XDVD-R : 8XDVD+RW |
| Sisemine | No |
| Sügavus | 14.2 cm |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 % |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 80 % |
| Taasesitusketta formaat | Audio CD, Video CD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-Text, CD-ROM/XA, Multi-session CD, CD-R, CD-RW, CD-ROM , DVD R(SL/DL), DVD RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video |
| Tare weight (kg) | 0.102 kg |
| Tare weight master carton | 0.4 kg |
| Toetatud kettatüübid | CD, CD-R, CD-ROM, CD |
| Toitenõuded | 5V |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7 nWindows V |
| Üks ketas korraga (DAO) | Yes |
| Üks rada korraga (TAO) | Yes |
| Üks seanss korraga (SAO) | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |










